Lenovo Ideapad C340 14″, 8GB, 256GB SSD, Core i3

84,900 L

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD me prekje. Procesor te gjenerates se 10. Tastiere me ndricim. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance.

  • Intel® Core™ i3-10110U
  • 8GB 256GB SSD
  • 14″ IPS Full HD Touchscreen
  • Intel® HD Graphics 620

Shitur , Vijne perseri

SKU: PKM44 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Ideapad

Series

C

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-10110U

Processor Frequency

Base frequency 2.10 GHz, Max frequency 4.10 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Not available

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes, 4.2 version

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
(1) USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity
(1) DC-in jack Charging port type
(1) USB Sleep-and-Charge ports
(1) Combo headphone/mic port
(1) HDMI ports quantity
(1) USB Sleep-and-Charge

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.65 kg

Height

17.9 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu