Lenovo Ideapad Flex 5 14″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

97,990 L

 

Lidhuni, ndërveproni, punoni dhe luani  me laptopin IdeaPad Flex 5i (14″) 2-në-1. Procesorët e gjeneratës së 11-të Intel® Core™ fuqizojnë argëtim gjithëpërfshirës në lëvizje, ndërsa mentesha 360° ju lejon të përdorni Flex 5 si laptop, tablet dhe më shumë. Ka ekran me rezolucion FHD, lidhje deri në WiFi 6 dhe bateri që zgjat përgjatë gjithë ditës.

 

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 14″ IPS Touch Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1500 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Grey

TYPE

2-in-1 laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.4GHz Up to 4.2GHz

PROCESSOR CACHE

8MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram type

DDR4 3200

Memory

256GB SSD

Memory Slots

1

SSD DETAILS

PCIe NVMe, PCIe 3.0 x4

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

14''

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

‎Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI model

802.11ac 2×2 Wi-Fi®

ETHERNET LAN

No

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

• 1x USB 3.2 Gen 1
• 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
• 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer and Power Delivery)
• 1x HDMI 1.4b
• 1x Card reader
• 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
• 1x Power connector

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Dual array microphone

BUILT-IN SPEAKERS

Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio™

Camera
FRONT CAMERA

720p, with privacy shutter, fixed focus

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-Polymer

BATTERY CAPACITY

52.5Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.5kg

Dimensions

321.5 x 217.5 x 17.9-20.4 mm

Power
AC Power adapter

65W

SECURITY
Fingerprint reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo IdeaPad Flex 5
1 x Charger
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu