Lenovo Ideapad Flex 5 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i7

134,990 L

 

Lidhuni, ndërveproni, punoni dhe luani  me laptopin IdeaPad Flex 5 2-në-1. Procesorët e gjeneratës së 11-të Intel® Core™ fuqizojnë argëtim gjithëpërfshirës në lëvizje, ndërsa mentesha 360° ju lejon të përdorni Flex 5 si laptop, tablet dhe më shumë. Ka ekran me rezolucion FHD, lidhje deri në WiFi 6 dhe bateri që zgjat përgjatë gjithë ditës.

 

• Intel® Core™ i7-1165G7
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ IPS Touch Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1532 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Grey

TYPE

2-in-1 laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1165G7

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.8GHz Up to 4.7GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram type

DDR4 3200

Memory

512GB SSD

Memory Slots

1

SSD DETAILS

PCle SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

15,6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

‎Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI model

Wi-Fi 6 802.11AX (2 x 2)

ETHERNET LAN

No

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

• 2 x USB 3.2** (Gen 1)
• USB Type-C 3.2 (Gen 1) with PowerDelivery
• HDMI 1.4b
• 4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC)
• Headphone / mic combo

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Dual array microphone

BUILT-IN SPEAKERS

Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio™

Camera
FRONT CAMERA

720p HD

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-Polymer

BATTERY CAPACITY

52.5Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.8kg

Dimensions

357.6mm x 237.9mm x 17.9-20.35mm

Power
AC Power adapter

65W

SECURITY
Fingerprint reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo IdeaPad Flex 5
1 x Charger
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu