VETEM ONLINE

Lenovo Ideapad Gaming 3, 15.6″, 8GB, 512GB SSD, AMD

119,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor AMD dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Eshte i pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit dhe per perdorimin e programeve inxhinierike.

  • AMD Ryzen™ 7 4800H
  • 8GB RAM + 512GB SSD M.2
  • 15.6″ IPS Display
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1650Ti 4GB

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 563 copë

SKU: ITD1349 Modeli: 82EY006YUS Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 4800H

Processor family

Ryzen 7

Processor Cache

8MB

Processor Frequency

Base frequency 2.90 GHz, Max frequency up to 4.2 GHz

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

1x Slot Free

SSD Details

PCIEG3X2 NVME

Card Reader Integrated

Yes

Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce® GTX 1650 Ti 4GB

Graphics Memory

4GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac 2×2

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

2 USB 3.2 Gen 1,
1 USB 3.2 Type-C Gen 1,
HDMI 2.0,
Ethernet (RJ-45),
AC power adapter jack, headphone / microphone combo jack

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

45 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.2 kg

Height

24.9 mm

POWER
AC Adapter Power

135W slim tip

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu