VETEM ONLINE

Lenovo Ideapad Gaming 3 15ARH0515.6″, 8GB, 256GB SSD,Ryzen 54600H

92,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike AMD Ryzen™ 5 4600H. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu dhe per perdorimin e programeve inxhinjerikedhe te dizajnit.

  • AMD Ryzen™ 5 4600H
  • 8GB RAM + 256GB SSD M.2
  • 15.6″ IPS Display
  • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB

Ka stok

SKU: SAAD3911 Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 5 4600H

Processor Cache

8MB

Processor Frequency

Base frequency 2.60 GHz, Max frequency up to 4.5 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

1x Slot Free

SSD Details

M.2 NVME

Card Reader Integrated

Yes

Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1650 4GB

Graphics Memory

4GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac 2×2

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1. Power input
2. RJ45
3. HDMI 2.0
4. USB-A 3.2 Gen 1
5. USB-C Gen 1
6. Headphone / mic combo
7. Novo button
8. USB-A 3.2 Gen 1

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

45 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.2 kg

Height

24.9 mm

POWER
AC Adapter Power

135W slim tip

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Startup Guide

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu