BEST DEALS

Lenovo IdeaPad Gaming 3 16IAH7, 16.0″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

139,990 L

 

Lenovo NB IdeaPad ju mundëson të krijoni, punoni dhe luani lehtësisht nëpërmjet saktësisë së ngjyrave, procesorit të fuqishëm, grafikave dhe baterisë jetëgjatë. Të gjitha në një laptop kompakt.

• Intel Core i7-12650H
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 16″ WUXGA 165Hz
• NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 4GB

Ka stok

SKU: SAAD6601 Modeli: 82SA00H3RM Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

82SA00H3RM

Announced

2022

DESIGN
Color

Onyx Gray

Type

Notebook

Processor
Processor

Intel® Core™ i7-12650H

Processor Frequency

up to 4.70GHz

Processor cores

10 cores

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4

Memory Slots

Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable

Memory

1 TB SSD

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

DISPLAY
Screen size

16"

HD Type

WUXGA

PANEL TYPE

IPS

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1200 pixels

Refresh Rate

165Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti

GPU Memory

4GB GDDR6

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Bluetooth

5.1

Wi-Fi

WiFi 6 802.11AX (2 x 2)

Ethernet Lan

Gigabit Ethernet

PORTS & INTERFACES
Details

2x USB 3.2 Gen 1
1x Ethernet (RJ-45)
1x HDMI, up to 4K/30Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Power connector
1x Thunderbolt 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-microphone array

BUILT-IN SPEAKERS

Stereo speakers, 2W x2, Nahimic Audio

CAMERA
Front Camera

FHD 1080p, with privacy shutter, fixed focus

SOFTWARE
Operating system
BATTERY
Battery Cells

4

Battery Technology

Li-Polymer

Battery Power

Integrated 71Wh

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions (WxDxH)

359.6 x 277.8 x 20.9 mm

Weight

2.6 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

No

POWER
AC Power Adapter

135W slim tip (3-pin) AC adapter, 100-240V, 50-60Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj