Lenovo Ideapad L340 Gaming 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i5

104,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 3GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance, programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike.

  • Intel Core i5-9300H
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 15.6″ IPS Display
  • NVIDIA GeForce GTX 1050 3GB

Ka stok

SKU: PKM50 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-9300H

Processor family

9th Gen Intel Core i5

Processor Frequency

Base frequency 2.40 GHz, Max frequency up to 4.10 GHz

Processor Cache

8M

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

1

SSD Details

PCIEG3X2 NVME

Card Reader Integrated

Yes

Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1050 3GB

Graphics Memory

3GB

Graphics Memory Type

GDDR5

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1(Gen.1)
(1) HDMI 2.0
(1) RJ45
(1) DC Jack
(1) Combo of 3.5mm Stereo Headphone
(1) Type C(USB3.0)

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 W/h

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.19 kg

Height

24 mm

POWER
AC Adapter Power

135W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu