Lenovo Ideapad S340-15IWL 15.6″, 8GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Core i7

89,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD me prekje. Procesor i gjenerates se 10. Tastiere me ndricim. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe perdorimi i programeve te finances. Jetgjatesi baterie deri ne 10 ore ne varesi te perdorimit.

  • Intel® Core™ i7-1065G7
  • 8GB + 256GB SSD
  • 15.6″ Full HD Touch Display
  • Intel® Iris® Plus Graphics

Ka stok

SKU: ITD1282 Modeli: 81VW00FTUS Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Ideapad

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1065G7

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 1.30 GHz, Max frequency up to 3.90GHz

Processor Cache

8M

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIEG3X2 NVME

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Plus

Graphics Memory

shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1)
1 x USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1
1 x HDMI 1.4b
1 x 1/8" / 3.5 mm Headphone/Microphone Output
1 x SDXC/MMCplus Hybrid

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2 x 2 W

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

52.5Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.77 kg

Height

1.78

POWER
AC Adapter Power

65W Round Tip

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu