Lenovo Ideapad Slim 1 14″, 4GB, 64GB eMMC, AMD

39,500 L

Ekran 14 inch me rezolucion HD. Procesor te gjenerates se 7 AMD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance.

  • AMD A6-9220
  • 4GB RAM + 64GB eMMC
  • 14″ HD Display
  • Radeon™ R4 Graphics

Ka stok

SKU: ITD1251 Modeli: 81VS0001US Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Platinum Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD 7th Gen A6-9220

Processor family

7th Gen AMD

Processor Frequency

Base frequency 2.50 GHz, Max frequency up to 2.90 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

1MB

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

64GB eMMC

Memory slots

on board

SSD Details

eMMC

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366×768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Radeon™ R4 Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1x power connector
1x card reader
2x USB 3.1 Gen 1
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x HDMI 1.4

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

35 W/h

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.4 kg (3.09 lbs)

Height

20.9 mm

POWER
AC Adapter Power

45W Round Tip Wall-mount

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu