Lenovo Ideapad V15-IIL 15.6″, 8GB, 128GB SSD, Core i3

59,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet. 

  • Intel® Core™ i3-1005G1
  • 8GB RAM + 128GB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • Intel® UHD Graphics

Shitur , Vijne perseri

SKU: ITD1323 Modeli: 82C500R3US Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1005G1

Processor family

10th Gen Core i3

Processor Frequency

Base frequency 1.20 GHz, Max frequency up to 3.40 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

4M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

128GB SSD

Memory slots

ON-BOARD 4GB + 4GB

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Graphics Memory Type

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11 AC 1×1

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

One USB 2.0, two USB 3.1 Gen 1, HDMI 1.4b,
4-in-1 reader (MMC, SD, SDHC, SDXC),
combo audio / microphone jack, AC power adapter jack

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Dolby Audio™-certified stereo speakers

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

35 W/h

Number of battery cells

2

POWER
AC Adapter Power

65W Round Tip

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.85 kg

Height

19.9 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu