Lenovo Le Coo Wired Keyboard and Mouse Combo

1,890 L

 

Tastier dhe maus me kabllo dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv.  Tastiera është rezistente ndaj ujit dhe me butona në madhësi të plotë. Mausi mund të përdoret me të dyja duart.

Ka stok

SKU: CNG1899-B Modeli: CM104 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 24%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Air Mouse & Wireless Keyboard W1

1,890 L
Kurseni: 600 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Connectivity

Wired

Mouse
DPI

1200

Keyboard
Current voltage

DC 5V/ <300mA

Key life

8 million times

Weight

545g

Size

454 (L) x 177(W) x 27(H) mm

Adaptation system

Windows 2000/ XP/ VISTA/ win7/ win8/ win10, etc

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Mouse