Lenovo Lecoo KB101 Wired Keyboard

990 L

 

Tastier me kabllo dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Tastiera ka butona në madhësi të plotë dhe është ergonomik.

Ka stok

SKU: CNG1896-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

Power Supply

DC5V / < 100mA

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

Available USB port

Dimension

439 x 133 x 31 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wired keyboard

1 x Manual