Lenovo Lecoo KB102 Wired Keyboard

1,490 L

 

Tastier me kabllo nga Lenovo, e dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Tastiera ka butona në madhësi të plotë dhe është ergonomike.

Ka stok

SKU: CNG2219-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

Interface

USB

Keys Windows Layout

104 keys

Key Switches

N/A

Keyboard Backlighting

None

Cable Length

1.6m

Dimension

(W x D x H) : 12.60 x 44.70 x 2.15 cm

Net Weight

0.35 KG

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wired keyboard

1 x Manual