Lenovo Lecoo M2001 Mouse Wireless

1,490 L

 

Lenovo Lecoo shton komoditetin dhe performancen gjate punes tuaj.E pajisur me sensor me precizion deri ne 1600 DPI, i cili mund te punoje ne pothuajse cdo siperfaqe.Eshte funksional dhe shume praktik.

Ka stok

SKU: CNG1908-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

Lecoo M2001

Color

Black

Connectivity

Wireless

WIRELESS RECEIVER

USB wireless receiver

Number of Keys

4

Movement Resolution

1000-1200-1600 DPI

Current Voltage

DC 1.5V / -s:15mA

Key Life

3 Million Clicks

Product Dimensions

117.95×60.95×32.80mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Lenovo Lecoo M2001 Wireless Mouse

1x User Manual