Lenovo Lecoo Wired Mouse MS101

490 L

 

Maus optik Lenovo Lecoo Wired Mouse MS101. Ka rezolucion 1000 dpi, tri butona, lidhet me USB 2.0 dhe mund të përdoret me të dyja duart. Është i lehtë dhe ka precizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG1902-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 23%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Logitech G PRO X Superlight Wireless Gaming Mouse

16,490 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Connectivity

Wired

Number of keys

3

DPI

1600

Current voltage

DC 5V/ <100mA

Key life

1 million times

Weight

105g

Size

115x 62x 37.5 mm

Adaptation system

Windows 2000/ XP/ VISTA/WIN7/ WIN8/WIN10, etc

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Lecoo Wired Mouse MS101