Lenovo Lecoo Wireless Mouse

1,490 L

 

Maus wireless. Lidhet shumë thjeshtë me kopjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshëm. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Bateri jetgjate.

Ka stok

SKU: CNG1905-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Verbatim Portable Hard Drive

4,900 L8,900 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Brand

LECOO

Model

WS203

Connectivity

Wireless

Interface

USB

Sensing technology

Optical Sensor

Resolution

800/1200/1600/2400DPI

Buttons

4 Buttons

Cable Length

None

Battery Type

AA Battery

System Requirements

Windows 2000/XP/7/8/10

Dimension

6.24 x 11.15 x 3.53 cm

Net Weight

0.06KG

Package Dimension

8.60 x 14.10 x 3.80 cm

Gross Weight

0.10KG

Volume

460.79 cm 3

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Lecoo Wireless Mouse