Lenovo Legion M200 RGB Gaming Mouse

2,490 L

 

Mausi i lojërave Lenovo Legion M200 RGB është krijuar për fillestarët dhe lojtarët amatorë. Ky maus vjen me dizajn të rehatshëm që mund të përdoret si me dorën e majtë ashtu dhe me të djathtën, funksionalitet dhe performancë të pakompromis. Legion M200 ka 5 butona dhe shpejtësi deri në 2400 DPI.

Ka stok

SKU: DUN1490-B Modeli: GX30P93886 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connectivity

Wired

Color

Black

Connection Type

Wired via USB

Cable Length/Type

1.80 m (Braided cable)

Weight

150 g (0.33 lbs)

Special Design Features

Ambidextrous comfortable design

Backlight

7-color RGB backlight (Red, Yellow, Green, Blue, Purple, Pink, Sky Blue)

Mice Buttons

5

Button Life

Left/right button – up to 5,000,000 clicks, Encoder – up to 800,000 clicks, Side buttons – up to 1,000,000 clicks, Scroll wheel – up to 3,000,000 clicks, DPI switch – up to 3,000,000 clicks

DPI

Adjustable: 2400 DPI (default), 1600 DPI, 1300 DPI, 1000 DPI

Mouse Sensor

Optical sensor

Hardware Requirements

Supported PC with USB port

Scrolling

Scroll Wheel (up/down)

OS Requirements

Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Height

40 mm (1.59 in)

Length

71 mm (2.81 in)

Depth

123 mm (4.84 in)

Special/Added Features

7-colour circulating-backlight

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x Manual