SAPO ERDHI

Lenovo Legion Pro 5 16″, 32GB, 1TB SSD, Core i9

299,990 L

 

Shpalosni potencialin tuaj me Lenovo Legion Pro 5 16″, 32GB, 1TB SSD, AMD dhe shijoni një eksperiencë gjithëpërfshirëse me argëtim pafund, grafika me detaje dhe miliona ngjyra, shpejtësi dhe hapësirë mëse e mjaftueshme për të gjitha lojërat tuaja të preferuara.

 

• Intel® Core™ i9-13900HX
• 32GB RAM + 1TB SSD
• 16″ WQXGA 165 Hz
• NVIDIA® GeForce® RTX™ 4070 8GB

Ka stok

SKU: SAS1047 Modeli: 82WK00AHUS Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Announced

2023

DESIGN
Color

Onyx Grey

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i9-13900HX

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i9 Processors

Processor Frequency

Up to 5.40 GHz

Processor Cache

36 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

24 Cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

RAM TYPE

DDR5-5600MHz

Memory

1TB SSD

Memory Type

M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe SSD

DISPLAY
Screen size

16"

Panel Type

IPS

HD TYPE

WQXGA

Display Resolution

2560 x 1600 pixels

Refresh Rate

165Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX 4070

GRAPHICS MEMORY

8GB

GRAPHICS MEMORY TYPE

Dedicated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi

Wi-Fi® 6E, 11ax 2×2

Ethernet Lan

Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps

Bluetooth

5.1

Operating system
PORTS & INTERFACES
Ports

1x Ethernet (RJ-45)
1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Power connector
1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer and DisplayPort™ 1.4)
1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 140W and DisplayPort™ 1.4)
3x USB 3.2 Gen 1

AUDIO
Built-in Microphones

Dual-microphone array

BUILT-IN SPEAKERS

Stereo speakers, 2W x2, Nahimic Audio

CAMERA
Front Camera

FHD 1080p with E-shutter

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
Battery Capacity

80 Wh

Power
AC Power Adapter

300W Slim Tip (3-pin)

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

363.4 x 260.35 x 22.45 mm

Weight

2.55 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj