OFERTA VETËM ONLINE

Lenovo Legion Recon Gaming Backpack 15.6″

8,490 L

 

Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. E Pershtatshme per te mbajtur tablet, laptop deri ne 15 inch ose pajisje te ndyshme. Prodhuar per te apasionuarit pas lojrave te cilet perlqejne te mbajne cdo pajisje me vete

Ka stok

SKU: SBZA3510 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Dimensions

267 x 30 x 362 mm

Weight

910 g

Material

Polyester

Max laptop size

15.6"

Internal branches

4

External pockets

3

Features

Water resistant fabric
Separate cushioned laptop compartment
Quick access compartment
Adjustable shoulder strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Legion Recon Gaming Backpack 15.6″