Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Lenovo Legion T5, 2 x 16GB, 1TB SSD, Core i7

199,990 L

Kurseni: 20,000 L

:
:
:

Merrni një kompjuter i cili jua mundëson të gjitha me Legion T5 nga Lenovo.  Luani ose punoni me procesorët më të shpejtë Intel® Core™ i7-12700F dhe grafikën e pakrahasueshme NVIDIA GeForce RTX™ 3060 Ti me memorie të dedikuar 8GB. Thjesht i pamposhtur!

• Intel® Core™ i7-12700F
• 2x16GB RAM + 1TB SSD
• NVIDIA GeForce RTX™ 3060 TI 8GB

Ka stok

SKU: SAAB9650 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
16 kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-12700F

Processor Frequency

Up to 4.8GHZ

Processor cores

12 Cores

PROCESSOR CACHE

25MB

MEMORY & STORAGE
Ram

2 x 16GB

Ram Type

DDR5-4800

Memory

1TB SSD

MEMORY SLOTS

Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable

CARD READER INTEGRATED

Yes

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX™ 3060 Ti

GRAPHICS MEMORY

8GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Discrete

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

6, 802.11ax 2×2 Wi-Fi

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

4x USB 2.0
• 2x USB 3.2 Gen 1
• 3x audio connector (3.5mm)
• 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer and [email protected] charging)
• 1x Lighting switch
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x power connector
• 2x USB 3.2 Gen 1
• 1x headphone (3.5mm)
• 1x microphone (3.5mm)

AUDIO
Audio Chip

High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC897-Q codec

SOFTWARE
Operating system
Power
DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

205 x 395.4 x 420 mm (8.1 x 15.57 x 16.54 inches)

Weight

Around 16 kg (35.27 lbs)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 MUAJ