Ofertë!
BEST DEALS

Lenovo Legion T7, 2x16GB, 1TB SSD, Core i7

149,990 L

Kurseni: 20,000 L

:
:
:

Merrni një kompjuter i cili jua mundëson të gjitha me Legion T7 nga Lenovo.  Luani ose punoni me procesorët më të shpejtë Intel® Core™ i7-12700KF dhe grafikën e pakrahasueshme NVIDIA GeForce RTX™ 3070 me memorie të dedikuar 8GB. Thjesht i pamposhtur!

• Intel® Core™ i7-12700KF
• 2x16GB RAM + 1TB SSD
• NVIDIA GeForce RTX™ 3070 8GB

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
18 g/kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-12700KF

Processor Frequency

Up to 5.0GHz

Processor cores

12 Cores

PROCESSOR CACHE

25MB

MEMORY & STORAGE
Ram

2 x 16GB

Ram Type

DDR5-4800

Memory

1TB SSD

MEMORY SLOTS

Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable

SSD DETAILS

PCIe® NVMe®, PCIe 4.0 x4

CARD READER INTEGRATED

No

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 3070

GRAPHICS MEMORY

8GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

Ethernet Lan

Integrated 100/1000M + 2.5GbE RTL8125BG

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Rear Ports
2x USB 2.0
4x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 2
6x Audio connectors (with SPDIF)
1x USB-C® 3.2 Gen 2×2
1x Lighting switch
1x Ethernet (RJ-45)
1x Power connector
1x HDMI
3x DisplayPort
Top Ports
2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 1
1x Headphone (3.5mm)
1x Microphone (3.5mm)

AUDIO
SOFTWARE
Operating system
Power
AC Adapter Power

850 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

6.1 x 11.71 x 13.27 in

Weight

18 kg

KEYBOARD & MOUSE

Wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 MUAJ