Lenovo LivePods Wireless Earbuds

1,890 L

 

Kufjet Lenovo LivePods ju ofrojnë një eksperiencë të paharrueshme. Kan dizajn ergonomik dhe janë rezistente ndaj ujit. Karikohen për 2 orë dhe përdoren deri në 12 orë.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Channel system

stereo

Battery capacity

35mAh, 3.7V/300mAh

Drive unit

13mm

Charging time

1h

Call duration

3.5h

Music duration

3h

Frequency Response Range

20Hz -20KHz

Speaker impedance

16Ω ± 10%

Support Protocol

HSP/HFP/A2DP/AVRCP

Input charging standard

DC 5V

Bluetooth operating frequency

2.402G-2.480G

Maximum transmission distance

10m/32.81ft

Voice prompt

support

Multi-point connection

support

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x earphones pair

1 x charging case

1 x charging cable

1 x manual