Lenovo MG10 Smart Glasses

9,990 L

 

Syze inteligjente MG10 nga Lenovo. Lidhen lehtësisht me celularin tuaj dhe ju mundësojn të merrni telefonata ose të dëgjoni muzikë pavarësisht nëse jeni duke i dhënë makinës, duke bërë ushtrime apo punë të ndryshme. Mjaftojnë më pak se dy orë për tu karikuar plotësisht. Me një karikim të vetëm mund të dëgjoni deri në 6 orë muzikë ose të flisni deri në 16 orë në telefon. Xhamat e syzeve ju mbrojnë nga rrezet e dëmshme blu të ekraneve dhe rrezet e dëmshme ultra violet të diellit.

Ka stok

SKU: CNG2478-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Speaker type

Dynamic speaker

Battery capacity

120mAh

Charging time

2 hours

Standby time

about 180 hours

Music time

6H

Calling time

about 16 hour

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Transmission distance

About 10 meters

Compatibility

Mobile Phones, Tablets

Frequency Response Range

20 – 20000Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Glasses
1 x magnetic charging cable
1 x Manual
1 x Cleaning cloth
1 x Storage bag