Lenovo Monitor 23.8″ Full HD Stylish Display

23,500 L

Monitor Lenovo 23.8 inch me rezolucion Full HD, frekuence rifreskimi 75Hz dhe kohe reagimi 4ms. Panel ekrani LED anti-reflektues me kornize shume te holle.I pershtatshem per biznese por edhe ne shtepi pasi eshte i pershtatshem edhe per te luajtur lojra. 

Ka stok

SKU: SBAA2200 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
GENERAL
Display Type

Full HD

Screen size

23.8"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

Resolution

1920 x 1080

Brightness

250 cd/m2

Response Time

6ms

Refresh Rate

75Hz

Backlight Technology

WLED

CONNECTIVITY
Interfaces

HDMI, VGA, audio line-out

POWER
Power Consumption Operational

25 Watt

Power Consumption (Off Mode)

0.3 Watt

DIMENSIONS & WEIGHT
Height

17.1 in

Weight

9.77 lbs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • HDMI cable
  • Lenovo Q24i-10 23.8″
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu