Lenovo NB Ideapad 15IIL05 15.6″, 4GB, 256GB SSD, Core i3

53,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet. 

  • Intel Core i3-1005G1
  • 4GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • Integrated Graphics

Ka stok

SKU: SAAD1801 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1005G1

Processor family

10th Gen Core i3

Processor Frequency

Base frequency 1.20 GHz, Max frequency up to 3.40 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

4MB

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

ON-BOARD 4GB

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Integrated Graphics

Graphics Memory

Integrated Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Shared

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11 AC 1×1

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB 3.1 (Gen 1)
USB 2.0
HDMI 1.4b
SD card reader

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Dolby Audio™-certified stereo speakers

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

Up to 7.5 hours

Number of battery cells

2

POWER
AC Adapter Power

65 Watt

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

Starting at 1.85kg

Height

19.99mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu