Lenovo NB Ideapad 15IIL05 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i7

99,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet. 

  • Intel® Core™ i7-1065G7
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • Integrated Graphics

Ka stok

SKU: SAAD9507 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1065G7

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 1.30 GHz, Max frequency up to 3.90 GHz

Processor Cache

8MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

ON-BOARD 4GB + 4G

SSD Details

M.2 NVMe PCIe 3.0 x2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Integrated Graphics

Graphics Memory

Integrated Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11 AC 1×1

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB 3.1 (Gen 1)
USB 2.0
HDMI 1.4b
SD card reader

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Dolby Audio™-certified stereo speakers

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

Up to 7.5 hours

Number of battery cells

0

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

Starting at 1.85kg

Height

19.99mm

POWER
AC Adapter Power

65W Round Tip

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu