Ofertë!
OFERTË ONLINE

Lenovo NB IdeaPad 3 15ALC6, 15.6″, 8GB, 512GB SSD, AMD

69,990 L

Kurseni: 10,000 L

Lenovo NB IdeaPad 3 15ALC6  e bënë të punuarin apo të studiuarin nga shtëpia më të lehtë dhe argëtues. Ky model kombinon performancën e AMD me memorjen 512GB dhe ekranin 15,6 inç.

• AMD Ryzen™ 7 5700U
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ HD TN Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: SAAD4600 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 24%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Air Mouse & Wireless Keyboard W1

1,890 L
Kurseni: 600 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Abyss Blue

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 5700U

PROCESSOR FAMILY

AMD

PROCESSOR FREQUENCY

Max. 4.3GHz

PROCESSOR CACHE

4MB

PROCESSOR CORES

4

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory

512GB

MEMORY SLOTS

1

CARD READER

Integrated

DISPLAY
Screen size

15.6"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

GRAPHIC
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

GRAPHICS TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

802.11AC (2 x 2)

ETHERNET LAN

No

Bluetooth

V5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 x USB-C 3.2 Gen 1
1 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x USB-A 2.0
1 x Headphone / mic combo
1 x HDMI
1 x SD card reader

AUDIO
MICROPHONE

Dual microphones

SPEAKERS

2 x 1.5W speakers with Dolby Audio™

CAMERA
FRONT CAMERA

720p HD
Webcam privacy shutter

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYBOARD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-Polymer

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.7 kg (3.78lbs)

DIMENSIONS

19.9mm x 359.2mm x 236.5mm / 0.78" x 14.14" x 9.31"

POWER
AC ADAPTER POWER

65W AC Adapter

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Adapter

1 x User Manual

Garancia e produktit

36 MUAJ