Lenovo NB Ideapad Legion Y540 17.3″, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, Core i7

144,900 L

Ekran 17.3 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigimi ne internet, perdorimi i programeve te finances, programeve te editimit dhe programeve te ndryshme inxhinierike.

  • Intel Core i7-9750H
  • 16GB RAM + 1TB HDD and 128GB SSD
  • 17.3″ FHD Display
  • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB

Ka stok

SKU: SAAD1248 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-9750H

Processor family

9th Gen Intel Core i7

Processor Cache

12M

Processor Frequency

Base frequency 2.60 GHz, Max frequency up to 4.5 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

128GB SSD + 1TB HDD

Memory slots

2

SSD Details

PCIEG3X2 NVME

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

17.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1650 4GB

Graphics Memory

4GB

Graphics Memory Type

GDDR5

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(3) USB 3.1 Gen 1
(1) USB-C
(1) Mini DisplayPort™ 1.4
(1) HDMI™ 2.0
(1) Ethernet
(1) Kensington® lock slot
(1) NOVO hole

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

57 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.3 kg

Height

25.9 mm

POWER
AC Adapter Power

230W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu