Lenovo NB Ideapad Legion Y540 15.6″, 16GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Core i5

140,800 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire, anti-reflektues dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu, programe inxhinjerike dhe programe dizajni. 

  • Intel Core i5-9300H
  • 16GB RAM + 2TB HDD and 256GB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAAD1253 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-9300H

Processor Frequency

up to 4.1 GHz

Processor Cores

4

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD + 1TB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1650 4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(3) USB 3.1 Gen 1
(1) USB-C
(1) Mini DisplayPort™ 1.4
(1) HDMI™ 2.0
(1) Ethernet
(1) Kensington® lock slot
(1) NOVO hole

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

57 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.3 kg

Height

25.9 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu