Lenovo NB Ideapad S145 15.6″, 4GB, 128GB SSD, AMD

24,500 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet. 

  • AMD A4-9125
  • 4GB RAM + 128GB SSD
  • 15.6″ HD Display
  • Integrated Graphics

Ka stok

SKU: SAAD1095 Modeli: S145-15AST Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD A4-9125

Processor Frequency

Base frequency 2.3 GHz, Max frequency up to 2.60 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

128GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Integrated Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB-A 3.0
(1) USB-A 2.0
(1) HDMI
(1) SD card reader
(1) Headphone / mic combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

35 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.85kg

Height

20.32 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim