Lenovo Portable Bluetooth Speaker DS106

1,590 L

 

Boks me bluetooth me përmasa shumë të vogla të cilin mund ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni. Pavarësisht përmasave të vogla ky boks ka zë të fuqishëm dhe shumë të pastër. Me kapacitet baterie 800mAh dhe 3-5 orë pune. Bëjeni tuajën!

Ka stok

SKU: CNG2897-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth version

5.0

Built-in lithium battery

800mAh

Output power

3W

External magnetic speaker

52MM

Input Sensitivity

400mV

Frequency

50Hz-20KHz

Signal-to-noise ratio

≥88dB

Charging voltage and current

DC 5V/1A

Material

Metal+ plastic material

Use time

About 3-5h

Dimensions

80 x 80 x 62mm

Vlerësimet

  1. Mari97

    Boksi ishte shume here me i vogel sesa nga madhesia qe prisja megjithate per nje boks si ai kualiteti i zerit ishte shume i mire dhe ishte shume i zhurmshem.

Shto nje vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Portable Bluetooth Speaker DS106

1 x User manual