Lenovo Portable Bluetooth Speaker L01

1,490 L

 

Boks me bluetooth me përmasa shumë të vogla të cilin mund ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni. Pavarësisht përmasave të vogla ky boks ka zë të fuqishëm dhe shumë të pastër. Me kapacitet baterie 400mAh dhe bluetooth 5.0. Bëjeni tuajën!

Ka stok

SKU: CNG2894-B Modeli: L01 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth version

5.0

Charging port

USB

Charging voltage

DC 5V

Transmission Range

About 10m (Obstacles Free)

Built-in Battery

400mAh

Frequency response

520Hz-18KHz

Material

ABS

Product size

48*Φ45mm

Product weight

53.6g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Portable Bluetooth Speaker L01

1 x User manual