Lenovo Simple Toploader T1050 15.6″

2,490 L

 

Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. E pershtatshme per te mbajtur tablet ose laptop deri ne 15.6 inch.

Ka stok

SKU: SBZA3534 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DUN477-S1
OFERTA VETEM ONLINE

Xiaomi Mi City Sling Bag

1,990 L
 
CALAP001-S2
OFERTA VETEM ONLINE

Fiesta Bag for 15.6″ Generosity

1,490 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Dimensions

362 x 27 x 275 mm

Weight

482 g

Material

Polyester

Max laptop size

15.6"

Internal branches

2

External pockets

2

Features

Water resistant fabric
Quick access compartment
Luggage strap
Adjustable shoulder strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Simple Toploader T1050 15.6″