Lenovo Smart Robot Vacuum Cleaner E1

27,500 L

Lenovo E1 Vacuum eshte produkti qe i mungon shtepise apo zyres suaj. Pastron lehtesisht siperfaqen dhe dallon pengesat fal 4 sensoreve anti-renie. Mund te kontrollohet gjithashtu nga aplikacioni i tij dhe mund te programohet per orarin e pastrimit.

Ka stok

SKU: DUN227-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Function

Wet,Vacuum,Sweep,Sweep Suction,Suction,Mop

Feature

Auto,Remote Control,Schedule,Self Charging,Mop

Remote Control

Yes

Schedule Function

Yes

Self Recharging

Yes

Virtual Wall

Yes

Climb Capability

15mm

Floor Types

Carpet,Wood Floor,Marble Floor,Tile Floor,Shag Carpet,Ceramic Tile

Dust Box Capacity

500mL

Water Tank Capacity

300mL

Suction

1400pa

Noise

≤65dB

Power

40w

Charging Time

About 3.5h

Working Time

90-120min

Product weight

4.0kg

Product size

32.50 x 32.50 x 7.25 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Robot Cleaner,

1 x Charging Dock,

1 x Water Tank,

1 x Dust Box,

1 x Dust Brush,

1 x Power Adapter,

1 x Remote Controller,

4 x Side Brush,

2 x AAA Dry Battery,

1 x 3m Adhesive Paper,

1 x Magnetic Strip Virtual Wall,

1 x Filter,

2 x Mop,

1 x English Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu