Lenovo Smart Robot Vacuum Cleaner T1

39,990 L

 

Lenovo T1 Vacuum mund te fshije dyshemen tuaj ne menyre autonome duke diktuar dyert ose pengesa te tjera qe ndodhen ne shtepi. Kontrollohet shume thjeshte me ane te aplikacionit te tij. Ky aplikacion sjell karakteristika si planifikimi i pastrimit 7-ditor dhe shume menyra te tjera pastrimi qe vendosen nga celulari juaj.

Ka stok

Shitur: 23 copë

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Size

350*350*98MM

Input voltage

AC 100~240V, 50/60Hz

Charger output voltage

24V 1.2A

Power consumption

50W

Battery

14.4V 5200mAh

Working time

150mins/hard floor, 100~110mins/ carpet(9~20mm length of hair)

Charging time

4~5 hours

Noise

<70dB

Vacuum degree

Max: 2700pa

Suction Power

Normal: 1900pa by fan mouth Max: 2700pa by fan mouth

Coverage

> 200m2

Sensors

15 types 25 sensors in robot and 5 types 5 sensors in dirt disposal.

Main brush

1pcs

Side brush

2 pcs

Wet mopping tank Capacity

110ml

Dustbin capacity

400ml

cleaning modes

Full area clean
Room clean and user-defined area clean
Set restricted zone

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim