Lenovo Smart Scale HS11

3,200 L

 

Peshore elektronike. Pajisur me ekran LED per tregimin e peshes. Mund te lidhet me aplikacionin LENOVO HEALTH APP per te matur BMI, masen muskulare, masen e kockave, masen trupore dhe per te krijuar profile te ndryshme per persona te ndryshem. Ndihmon ne ruajtjen e te dhenave gjate kohes qe jeni ne diete apo ne aktivitet fizik duke treguar progresin e bere per te arritur objektivin e vendosur. 

Ka stok

SKU: CNG1234 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Weight range

5kg – 180kg

Units

catties, kilograms, pounds (switchable)

Reading precision

50g

Compatibility

Bluetooth 4.2

Operating ambient temperature

0-40℃

Battery

4x AAA batteries

Compatible with

devices running Android 4.4 and above, as well as iOS 8.0 and above.

Dimensions

280mm * 280mm * 28mm (11 * 11 * 1.1 inches)

Weight

1.1250 kg

Material

ABS

Features

●Seamless Design
●Safety Material
●Hidden LED Display
●Advanced Techniques
●Overall Health Record
●Strong Compatibility

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim