Lenovo Tab 7 Essential

11,200 L11,900 L

Tablet per te gjithe familjen. Performance e mire dhe cmim i ulet. Eshte i holle dhe i lehte ne peshe. Bateria e madhe mundeson perdorim deri ne 20 ore. 

Connectivity
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Announced

2017

Connectivity

3G, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

7.0"

Display Resolution

600 x 1024 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT8167D

CPU

Quad-core

GPU

PowerVR GE8300

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

16GB

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Video Main

Yes

Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

CONNECTIVITY
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/g/n, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP

GPS

Yes, with A-GPS

USB

microUSB 2.0

BATTERY DETAILS
Battery

3,500 mAh

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

194.8 x 102 x 8.8 mm (7.67 x 4.02 x 0.35 in)

Weight

254 g (8.96 oz)

FEATURES
Sensors

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu