Lenovo Tab M10

14,900 L18,500 L

Lenovo Tab M10 eshte ndertuar per te sjelle performance te larte dhe argetim tek ju. Perdorim te tejzgjatur fal baterise 4850mAh.

Connectivity
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DUN095-S1

Samsung Galaxy Buds+

13,500 L15,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Black

GENERAL
Dimensions

169.2mm x 243.2mm x 8.45mm

Weight

480 g (1.06 lb)

Connectivity

4G, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.1"

Display Resolution

1280 x 800

PLATFORM
OS

Android 9.0 (Pie)

Chipset

Qualcomm Snapdragon 429

CPU

Quad-core (4 Core) 2 GHz Cortex-A53

GPU

Adreno 504

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (5MP)

Features Main

Fixed Focus
Auto-focus

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP

GPS

Yes, with A-GPS

Vendi i karikimit

Micro USB

BATTERY DETAILS
Battery

4850mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer
Vibration Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Tab M10 TB-X505F

AC Adapter

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu