Ofertë!

Lenovo Thinkbook 14″, 8GB, 256GB SSD, AMD

84,990 L

Kurseni: 15,000 L

:
:
:

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet. 

  • AMD Ryzen™ 5 4500U
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 14″ FHD Display
  • AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

Shitur: 39 copë

SKU: ITD1353 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Bronze

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 5 4500U

Processor family

Ryzen 5

Processor Frequency

Base frequency 2.30 GHz, Max frequency up to 4.00 GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

8MB

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

ON-BOARD 4GB

SSD Details

SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

Graphics Memory

Integrated Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Shared

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

11ax, 2×2

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x card reader
1x Ethernet (RJ-45)
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1x HDMI 1.4b
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
2x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4)

AUDIO
Built-in Microphone

2x, Array

Built-in Speakers

Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio

CAMERA
Front Camera

720p with ThinkShutter

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

45Wh

Number of battery cells

3

POWER
AC Adapter Power

65 Watt USB-C

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.4 kg (3.09 lbs)

Height

323 x 218 x 17.9 mm (12.72 x 8.58 x 0.7 inches)

SECURITY
Fingerprint Reader

Touch Style

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu