Lenovo ThinkBook 14 G4 14″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

114,990 L

 

Lenovo ThinkBook 14 G4 mbështetet në një ekran 14 inç dhe një rezolucion prej 1920 x 1080 piksel. Peshon pak dhe mund ta merrni lehtësisht me vete gjatë udhëtimeve tuaja të punës apo kur shkoni në shkollë.

• Intel® Core™ i7-1255U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 14″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1678-1 Modeli: 21DH000TUS Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

21DH000TUS

Announced

2022

DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1255U

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.70 GHz

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4 SDRAM 3200 MHz

Memory

512GB

Memory slots

2 Slots

SSD Details

M.2 2242 PCIe® 3.0×4 NVMe®

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel Iris Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

Ethernet LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

v5.1

PORTS & INTERFACES
Details

2x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports
1x HDMI
1x RJ-45
1x Thunderbolt 4
1x Headphone/Mic Combo

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Array Microphone

Built-in Speakers

Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio™

CAMERA
Front Camera

1080p Privacy shutter, fixed focus

SOFTWARE
Operating system installed

WINDOWS 11 PRO

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium polymer

Battery Capacity

45Wh

Number of battery cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.4 kg

Dimensions

323 x 218 x 17.9 mm

POWER
AC Adapter Power

65W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj