I perdorur

Lenovo ThinkCentre M71e Tower 4GB, 250GB HDD, Core i3

7,000 L

Seria ThinkPad nga Lenovo, ndertuar per pune. Parametra mund te permiresohen me thjeshtesi. Me permasa te vogla dhe nuk ze shume hapsire. Mund te vendoset edhe siper ne tavoline. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: INC022 Modeli: M71E Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-2120

Processor Frequency

Base frequency 3.30 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Memory

250GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 2000

AUDIO
Audio Details

Integrated Audio
ALC662 chipset
Int Speaker (1W) / Ext 2.0 Speaker (4W) Speaker Power Rating

COMMUNICATIONS
Networking

Realtek 8111E PCI-E Gigabit Ethernet Controller
56kbps Soft Modem V.90/V.44 – LP
PCIE 1 USB3.0 Adapter Card – LP

EXPANSION
Drive bays

One 3.5 inch internal bay (Hard Disk Drives)
One 5.25 inch external bay (Optical Disk Drives)
One Hadr Disk Drive suupport
Memory Card Reade

Standard I/O ports

Six high speed USB 2.0 – 2 (front), 4 (back)
Two internal high speed USB 2.0 (front)
Two audio connectors (microphone and headphone) on front panel
One integrated VGA port
Ethernet connector
Two audio connectors (audio line in and audio line out) on rear panel

POWER
Power supply

240W, 70plus, Auto-sensing
280W, 85plus, Auto-sensing
50/60HZ AC Input Frequency

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

Width 13.2 in
Depth 15 in

Weight

3.9 in

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim