Lenovo ThinkCentre M800 10FV 8GB, 500GB HDD, Celeron

8,990 L

 

Lenovo ThinkCentre M800 është i shpejtë, i sigurt dhe shumë fuksional. Vjen me RAM 8GB dhe memorje 500GB HDD. I përshtatshëm për programe dhe detyra të përditshme. Është i përdorur në gjëndje shumë të mirë.

• Intel® Celeron®G3900
• 8GB RAM, 500GB HDD
• Intel® Skylake GT1 Integrated Graphics

Ka stok

SKU: PC56 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
13 kg
Brand
Color

Black

Processor

Intel® Celeron®G3900

Ram

8GB

Memory Internal

500GB

Graphic Card

Intel® Skylake GT1

Operating system
Operating system architecture

64-bit

Ports & interfaces

2 x USB 2.0
6 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1 x VGA (D-Sub)
2 x DisplayPorts
1 x Ethernet LAN (RJ-45)
1 x Headphone output

Power supply

250 W

Weight & dimensions
Width

175 mm

Depth

413 mm

Height

406 mm

Weight

12.5 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo ThinkCentre M800 10FV

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu