Second Chance

Lenovo ThinkCentre M800 10FY 16GB, 120GB SSD + 500GB HDD, Core i5

14,990 L

 

Lenovo ThinkCentre M800 10FY eshte i shpejte dhe ju lejon te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. Eshte gjithashtu i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance mbi mesataren.

• Intel® Core™ i5-6500
• 16GB RAM + 120GB SSD + 500GB HDD
• Intel® Skylake GT2

Ka stok

SKU: PC114-2 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6500

Processor Frequency

3.20 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4

Memory

120GB SSD + 500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel Skylake GT2 GPU

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
Audio Details

High Definition Audio
Output mode: Stereo

PORTS AND CONNECTORS
Details

2x Hi-Speed ​​USB 2.0
1x VGA
1x Ethernet / LAN – RJ-45
1x audio line-out
1x serial – RS-232
1x headphones
1x audio line-in
2x microphone
2x DisplayPort
6x SuperSpeed ​​USB 3.0
1 x LAN (Gigabit Ethernet)
1 x VGA
2 x DisplayPort
1 x audio line-in
1 x audio line-out

Communications

LAN: Integrated Broadcom NetXtreme GbE Plus; Intel® I219-LM

WLAN: Intel® 8260 Dual Band wireless 802.11ac (2×2) PCIe combo card; Intel® 7265 Dual Band wireless 802.11ac (2×2) PCIe combo card6

POWER
Power Details

Power 280 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

33.8 cm x 35.7 cm x 8.8 cm

Weight

5.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Motherboard

1 x Power Cable

Garancia e produktit

6 Muaj