Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 15.6″, 256GB SSD, AMD

134,990 L139,990 L

 

Lenovo E15 Gen 3 vjen me përmasa të vogla dhe performancë të fuqishme. Ka procesor AMD Ryzen™ 7 5700U dhe memorie pune 8 ose 16GB kombinimi i tëp cilave bën të mundur të punoni me shumë gjëra njëkohësisht pa as më të voglin problem. Bateria e këtij laptopi ka kapacitet 45Wh dhe zgjat për orë të tëra.

• AMD Ryzen™ 7 5700U
• 8/16GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 5700U

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Up to 4.3GHz

Processor Cache

8MB L3 Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 16GB

Ram Type

DDR4-3200 Memory Type

Memory

256GB SSD

Memory slots

2x M.2 SSD slot

SSD Details

NVMe PCIe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

BT 5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1)
1 x USB Type-A (USB 2.0)
1 x USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (Supports DisplayPort and Power Delivery)
1 x HDMI 1.4b
1 x 1/8" / 3.5 mm Headphone/Microphone Input/Output

AUDIO
Built-in Microphone

2 x Mic-in

Built-in Speakers

Speakers 2W*2

CAMERA
Front Camera

User-Facing: 720p

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Pro

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Capacity

45 Wh

Number of battery cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.7 kg

Dimensions

365 x 240 x 18.9 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W with USB Type-C

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu