Lenovo ThinkPad E15 Gen 4 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

184,990 L

 

Lenovo E15 Gen 4 vjen me përmasa të vogla dhe performancë të fuqishme. Ka procesor Intel® Core™ i7-1255U dhe memorie pune 16GB kombinimi i tëp cilave bën të mundur të punoni me shumë gjëra njëkohësisht pa as më të voglin problem. Bateria e këtij laptopi ka kapacitet 45Wh dhe zgjat për orë të tëra.

• Intel® Core™ i7-1255U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1584 Modeli: 21E6007QUS Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Mineral Metallic

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1255U

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.70 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-3200MHz

Memory

512GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe Gen 4 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

802.11AX (2 x 2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

BT 5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB 2.0
1 x USB A 3.2 Gen 1
1 x Thunderbolt 4 / USB4™ 40Gbps (supports data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort™ 1.4)
1 x HDMI 2.0
1 x Ethernet (RJ45)
1 x Headphone mic/combo

AUDIO
Built-in Microphone

2 x Noise-cancelling, dual-array microphones

Built-in Speakers

2 x 2W Harman® speakers

CAMERA
Front Camera

1080p FHD with privacy shutter

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11 Pro

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Capacity

45 Wh

Number of battery cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.78 kg

Dimensions

18.9mm x 365mm x 240mm

POWER
AC Adapter Power

Type-C 65W AC adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj