Ofertë!
Second Chance

Lenovo Thinkpad E570 15.6″, 8GB, 250GB SSD, Core i3

21,990 L

Kurseni: 8,000 L

:
:
:

Rrit produktivitetin me laptopin Lenovo Thinkpad E570 15.6″. Me plot 250GB SSD memorie ofron hapësirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i3-7100U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 15.6″ IPS Full HD Display
• Intel® HD Graphics 620

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

E570

Announced

2017

DESIGN
Color

Black/Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-7100U

Processor family

7th Generation Intel® Core™ i3

Processor Frequency

Base Frequency 2.40 GHz

Cache

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 2133MHz

Memory

250GB SSD

SSD DETAILS

M.2 NVMe

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

REFRESH RATE

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

Graphics Memory

shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

yes

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Intel Dual Band Wireless-AC 8265, 2×2

ETHERNET LAN

10, 100, 1000 Mbit/s

Bluetooth

4.1

PORTS & INTERFACES
Details

2x USB 3.0 / 1 x USB 2.0
1x HDMI 1.4
1x VGA port
1x SD Card, Mic/Audio Combo Port
1x RJ 45

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array microphone

Built-in Speakers

2 x 2W speakers, Dolby® Audio™ Premium

CAMERA
Front Camera

HD 720p

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

TrackPoint® pointing device and multi-touch with 3+2 buttons click pad

BATTERY
Battery Technology

Li-Ion

BATTERY CAPACITY

41Wh

Battery Cell

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.30 kg

Dimensions

379mm x 261mm x 23.9mm

POWER
AC ADAPTER POWER

45 Wh

Security
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj