Lenovo Thinkpad X13 13.3″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

105,500 L

Rrit produktivitetin me laptopin Lenovo Ideapad Thinkpad X13. Ekran 13.3″ me rezolucion Full HD. Me plot 256GB SSD memorie ofron hapesire ruajtjeje dhe hyrje te shpejte te te dhenave. Pesha e lehte dhe permasat e vogla e bejne kete laptop perfekt per te punuar gjate kohes qe udhetoni ose jeni ne levizje.

  • Intel® Core™ i5-10210U
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 13.3″ IPS Full HD Display
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1365 Modeli: 20T2001UUS Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

STUSB0149-S2

USB Sandisk Ultraflair

1,000 L6,300 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-10210U

Processor family

10th Gen Core i5

Processor Frequency

Base frequency 1.60 GHz, Max frequency up to 4.20 GHz

Processor Cache

6MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

1 slot

SSD Details

M.2 NVMe

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

RTL8822CE 11ac, 2×2

Ethernet LAN

No

Bluetooth

BT5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1x side docking connector
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.2)
1x Ethernet extension connector
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1x HDMI 1.4b
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 3 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.2)

AUDIO
Built-in Microphone

2x, Array

Built-in Speakers

Stereo speakers, 1W x2, Dolby Audio

CAMERA
Front Camera

720p with ThinkShutter

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Pro 64, English

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

Integrated 48Wh

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.82 lb / 1.28 kg

Height

12.28 x 8.55 x 0.67" / 311.9 x 217.2 x 16.9 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu