Second Chance

Lenovo ThinkPad X260 12.5″, 8GB, 250GB SSD, Core i7

32,990 L

 

Me peshë jo më shumë se 1.3 kg dhe me përmasa të vogla dhe kompakte ky laptop është perfekt për tu marr kudo me vete. Ka tastierë të plotë rezistente ndaj ujit dhe shumë të rehatshme në përdorim. Lenovo ThinkPad X260 vjen me procesor  Intel® Core™ i7-6500U memorie pune 8GB dhe hapsirë ruajtëse plotë 250GB.

• Intel® Core™ i7-6500U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 12.5″ IPS HD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP146 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-6500U

PROCESSOR FAMILY

6th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.5GHz Up to 3.10GHz

PROCESSOR CACHE

4 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram type

DDR4

Memory

250GB SSD

Memory Slots

1x SO-DIMM

SSD DETAILS

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

12"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI model

IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

V4.1

PORTS & INTERFACES
Details

• 3 x USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A
• 1x USB Sleep-and-Charge
• 1x Combo headphone/mic port
• 1x DC-in jack
• 1x HDMI
• 1x Ethernet LAN (RJ-45)
• 1x Mini Display

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated lithium ion

BATTERY CAPACITY

24Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.3kg

Dimensions

305.5 x 208.5 x 20.3 mm

Power
AC Power adapter

45 W

SECURITY
Fingerprint reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu