Second Chance

Lenovo Thinkpad X270 12″, 8GB, 120 GB SSD, Core i5

15,990 L

 

Me dizajn të ri, tastierë të plotë dhe rezistente ndaj sasive te vogla të ujit, bateri që zgjat dhe ekran me rezolucion të lartë. Në proporcion performanca me çmimin. I lehtë në peshë dhe mund të punoni në çdo vend që shkoni. Bëjeni tuajën! 

• Intel® Core™ i5-7200U
• 8GB RAM + 120GB SSD
• 12″ FHD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP256 Modeli: X270 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook Thinkpad

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7200U

Processor Frequency

2.50 GHz

Processor Cores

2

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

120GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

12"

Panel Type

LED

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 X 1080

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB-C
2 x USB 3.0
1 x HDMI
1 x RJ45
4-in-1 card reader
1 x Headphone & microphone combo jack
1 x WWAN SIM

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array microphone,

Built-in Speakers

Yes

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

72Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.3 kg

Dimensions

305.5 mm x 208 mm x 20.3 mm / 12.03" x 8.21" x 0.8"

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop