Lenovo Thinkplus K3 Portable Bluetooth Speaker

1,790 L

 

Boks me bluetooth me përmasa shumë të vogla të cilin mund ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni. Pavarësisht përmasave të vogla ky boks ka zë të fuqishëm dhe shumë të pastër. Me kapacitet baterie 1200mAh dhe 6 orë pune. Bëjeni tuajën!

Ka stok

SKU: CNG2895-B Modeli: K3 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth version

5.0

Charger Port

Micro

Transmission distance

8-10m

Material

Metal

Charging time

About 3 hours

Usage time

About 6 hours

Rated Input

5V/500mA

Input Power(W)

<25 W

Codecs

AAC

Sensitivity

32dB

Frequency Range

100Hz-20KHz

Product size

80 x 80 x63mm

Package weight

350 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Thinkplus K3 Portable Bluetooth Speaker

1 x User manual